Referencje

Zaufali Nam

W Whiskey in the Jar Muzyka na żywo to jeden z głównych czynników naszego sukcesu, ponieważ koncerty są u nas przez cały tydzień! Współpracujemy z Damianem Godlewski i Agencją Muzyczną Eventia od 2013 r i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, zespołów oraz muzyków. Różnorodny repertuar, elastyczność co do wielu imprez czy składów, terminowość oraz świetny kontakt to cechy, które sprawiają, że śmiało mogę polecić Eventię i współpracę z Damianem Godlewskim każdemu kto poszukuje solidnej oprawy muzycznej na żywo.

Grzegorz Oczowiński - Head Manager restauracji Whiskey in the Jar Wrocław/Poznań/Łódź

 

Jako Dyrektor CKiP w Złotym Stoku organizuje w ciągu roku wiele imprez masowych, na które potrzebuje oprawy muzycznej na żywo.
Z Agencją Muzyczną Eventia współpracuję od 2015 roku i śmiało mogę polecić Damiana Godlewskiego jako niezawodne wsparcie przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez: zespoły z Eventii występowały u mnie wielokrotnie w ramach Święta miasta - Gwarkiady, na Sylwestrach oraz imprezach tematycznych między innymi z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dzięki oddelegowaniu zorganizowania muzyki na żywo na wszelkie imprezy w Złotym Stoku Eventii mogłam wykorzystać swój czas na pozostałe działania, których nigdy nie brakuje, a muzyka zawsze była na najwyższym poziomie. Jak najbardziej polecam!

Aleksandra Wąsowicz - Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku

 

Reprezentując spółkę EXCLUSIVE WORLD Sp. z o.o chciałam wyrazić nasze podziękowanie dla Agencji Artystycznej EVENTIA, która zorganizowała muzykę na uroczystość otwarcia naszego aparthotelu  EXCLUSIVE Aparthotel | MARINA we Wrocławiu. Agencja uważnie wysłuchała naszych potrzeb, po czym trafiła w dziesiątkę w doborze zespołu. Marzena Matyla z grupą 4 muzyków doskonale wkomponowali się scenariusz naszej imprezy. Swoją muzyką, ale i prezencją podkreślili jej uroczysty i elegancki charakter. Ustalony wcześniej repertuar oddawał i stopniował nastrój zgodnie z planem.

Zarówno Agencja Artystyczna Eventia i Pani Marzena Matyla z zespolem spisali się na piątkę!

Anna Kwaśniewska-Lach - Exclusive World Sp. zo.o.