Referencje

Zaufali Nam

W Whiskey in the Jar Muzyka na żywo to jeden z głównych czynników naszego sukcesu, ponieważ koncerty są u nas przez cały tydzień! Współpracujemy z Damianem Godlewski i Agencją Muzyczną Eventia od 2013 r i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, zespołów oraz muzyków. Różnorodny repertuar, elastyczność co do wielu imprez czy składów, terminowość oraz świetny kontakt to cechy, które sprawiają, że śmiało mogę polecić Eventię i współpracę z Damianem Godlewskim każdemu kto poszukuje solidnej oprawy muzycznej na żywo.

Grzegorz Oczowiński - Head Manager restauracji Whiskey in the Jar Wrocław/Poznań/Łódź

 

Jako Dyrektor CKiP w Złotym Stoku organizuje w ciągu roku wiele imprez masowych, na które potrzebuje oprawy muzycznej na żywo.
Z Agencją Muzyczną Eventia współpracuję od 2015 roku i śmiało mogę polecić Damiana Godlewskiego jako niezawodne wsparcie przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez: zespoły z Eventii występowały u mnie wielokrotnie w ramach Święta miasta - Gwarkiady, na Sylwestrach oraz imprezach tematycznych między innymi z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dzięki oddelegowaniu zorganizowania muzyki na żywo na wszelkie imprezy w Złotym Stoku Eventii mogłam wykorzystać swój czas na pozostałe działania, których nigdy nie brakuje, a muzyka zawsze była na najwyższym poziomie. Jak najbardziej polecam!

Aleksandra Wąsowicz - Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku

 

Reprezentując spółkę EXCLUSIVE WORLD Sp. z o.o chciałam wyrazić nasze podziękowanie dla Agencji Artystycznej EVENTIA, która zorganizowała muzykę na uroczystość otwarcia naszego aparthotelu  EXCLUSIVE Aparthotel | MARINA we Wrocławiu. Agencja uważnie wysłuchała naszych potrzeb, po czym trafiła w dziesiątkę w doborze zespołu. Marzena Matyla z grupą 4 muzyków doskonale wkomponowali się scenariusz naszej imprezy. Swoją muzyką, ale i prezencją podkreślili jej uroczysty i elegancki charakter. Ustalony wcześniej repertuar oddawał i stopniował nastrój zgodnie z planem.

Zarówno Agencja Artystyczna Eventia i Pani Marzena Matyla z zespolem spisali się na piątkę!

Anna Kwaśniewska-Lach - Exclusive World Sp. zo.o. 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oprawę muzyczną jaką zespół Dziki Dzik, pozostający pod skrzydłami Agencji Muzycznej Eventia, zapewnił podczas naszej dorocznej Międzynarodowej Weterynaryjnej Konferencji Stopmastitis.pl. Mieliśmy okazję współpracować dwukrotnie i za każdym razem my i nasi goście zostaliśmy oczarowani przez zespół. Jakość muzyki zarówno pod względem technicznym jak i repertuarowym wyśmienita. Jakość współpracy od strony organizacyjnej wzorowa. Błyskawiczny kontakt, rzeczowe negocjacje, pełna oferta łącznie ze światłami i sceną co jest nieocenione przy organizacji tego typu wydarzenia, kiedy nie ma czasu na koordynowanie tych spraw z wieloma firmami. Zespół z zapleczem technicznym zapewnili obsługę od początku do końca, obsługę bez najmniejszego zarzutu. Jestem pewien, że nasze drogi jeszcze się przetną, bardzo gorąco polecamy współpracę z Eventią, a Dzikim Dzikiem w szczególości.
Paweł Pardyka - Zarząd Polskiego Stowarzyszenia ds Mastitis