Oferta dla klientów

Agencja muzyczna Eventia zachęca do współpracy restauracje, kluby, hotele, domy i centra kultury oraz wszystkie pozostałe firmy i instytucje, które organizują imprezy z muzyką na żywo, lub chciałyby wprowadzić je do swojej oferty.

Specjalizujemy się w:

 • Zapewnieniu różnorodnych, zaufanych i doświadczonych wykonawców oraz zespołów, które potrafią dostosować się do klimatu i potrzeb klienta, czy to na występy cykliczne, czy na jednorazowe eventy. Wszystko w 100% na żywo.
 • Bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie działania związane z zapewnieniem wykonawców. Ponadto zapewniamy Państwu dedykowanego opiekuna do stałego kontaktu, który będzie się opiekował wszystkimi eventami w Państwa lokalu i będzie gwarantował jakość oraz terminowość wszystkich wydarzeń.
 • Optymalizacji kosztów przez oddelegowanie organizacji muzyki na żywo do Eventia – dzięki czemu kontaktują się Państwo tylko z 1 osobą, która pod kontrolą wiele zespołów i wykonawców bierze i odpowiedzialność i dysponowanie szeroką bazą muzyków w przypadku zdarzeń losowych. za zamiast konieczności samodzielnego poszukiwania wielu wykonawców.
 • W ramach stałej współpracy możemy udostępnić również nagłośnienie oraz oświetlenie, dzięki czemu oszczędzają Państwo sporo czasu, nie muszą posiadać sprzętu a jedyne co trzeba zrobić to podać nam konkretne terminy.
   • Dodatkowo wspieramy Państwa promocje poprzez nasze profile w mediach społecznościowych oraz stronę internetową, skupiając się na tym by inwestycja w muzykę na żywo miała przełożenie na zwiększenie ilości klientów oraz przychodów

Zachęcamy do kontaktu, chętnie się spotkamy, by dokładnie poznać Państwa potrzeby i zaproponujemy możliwe rozwiązania 🙂

 

Korzyści ze współpracy:

 • Optymalizacja kosztów i czasu – Dowiemy się jakie są Państwa oczekiwania, dobierzemy wykonawców, ustalimy terminy i dopilnujemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić samodzielnym poszukiwaniem i pilnowaniem zespołu.
 • Zwiększona promocja w social mediach (facebook, instagram, snapchat) – z doświadczenia wiemy, że klienci lubią się dzielić się ze znajomymi miejscami, w których czują się dobrze i gra muzyka, a gdzie zrobić to lepiej niż na swojej tablicy 🙂
 • Dostęp do wielu wykonawców, których można zmieniać w zależności od potrzeb.
 • Zapewnienie opiekuna lokalu, który będzie dbał, aby wszystko odbywało się zgodnie z Państwa oczekiwaniami.